B-Line O nás

Na ceste k dokonalému domovu je kľúčový výber správnej podlahy. Po 13 rokoch pôsobenia na slovenskom trhu sa značka B-Line stala nielen dodávateľom, ale aj partnerom pre mnohé predajne, ktoré ponúkajú naše koberce a iné podlahové krytiny. Naše poslanie je jednoduché: poskytovať vysokú kvalitu a dizajn, ktorý oživí každý interiér, a to všetko s dôrazom na dostupnosť a spoľahlivosť pre našich zákazníkov.

Doprava B-Line

Doprava B-Line

Vďaka starostlivo vybranej sieti špecializovaných predajcov, ktorí sú súčasťou nášho rozsiahleho distribučného reťazca, máte možnosť vybrať si zo širokého sortimentu bytových a objektových krytín, vpichovaných krytín, kobercových štvorcov, kusových kobercov, PVC pre domácnosti aj objekty, plávajúcich aj lepených vinylových podláh a ďalších doplnkov . Naše produkty sú vyberané s dôrazom na kvalitu, inováciu a udržateľnosť, aby zodpovedali potrebám a predstavám našich zákazníkov.

Vzorkovník vinylových podlah MOIDULEO

Vzorkovník vinylových podláh RIGID PLUS

Vzorkovník luxusných kobercov

Vyberte si preto z našej siete prodajní, ktoré predávajú nami dodávané krytiny, ktoré nájdete na stojanoch s našou značkou B-Line. Sme hrdí na to, že sme za posledných 13 rokov vybudovali silnú sieť spoľahlivých partnerov a stali sa tak jednou z najviac vyhľadávaných a populárnych značiek na trhu.

Služby B-Line - pokládka koberca

Služby B-Line - rezanie koberca

Služby B-Line - obšívanie koberca

V B-Line sa zaväzujeme poskytovať nielen vynikajúce produkty, ale aj kompletný servis. Ponúkame profesionálne poradenstvo, zameranie plôch, prípravu rozpočtu, dopravu, následnú realizáciu a na prianie aj likvidáciu starej krytiny. Sme tu pre vás, aby sme zaistili, že vaša nová podlaha bude nielen krásna, ale aj funkčná a dlho vydrží.